Vse, ki organizirate dogodke ali ste na njih bili, vabimo k sodelovanju pri oblikovanju Šentjanž.si. Svoje prispevke in fotografije pošljete na jozkopuc66@gmail.com ali petri.majcen@siol.net in z veseljem jih bomo objavili. Hvala.

FB prijatelji

Kviz gasilske mladine

Vsako jesen se mlade gasilke in gasilci udeležijo kviza gasilske mladine ter se v gasilskem znanju in spretnostih pomerijo s svojimi vrstniki iz drugih društev Gasilske zveze Sevnica.
19. kviz gasilske mladine GZ Sevnica je letos potekal 20. oktobra na Pokleku. Naše društvo sta predstavljali dve ekipi mladincev pod mentorstvom Jerneja Ermana in Vida Žganjarja. Ekipa, ki so jo sestavljali Sara Žganjar, Leja Musar in Alex Prijatelj, je osvojila tretje mesto, za katerega je bila nagrajena s priznanjem in pokalom ter se uvrstila na regijski kviz gasilske mladine. Drugo ekipo mladink PGD Šentjanž so na občinskem tekmovanju predstavljale še Manca Matjašec, Petra Knez in Laura Kramžar.
Regijski kviz gasilske mladine Posavja se je odvijal 23. novembra v Krškem. Ekipa mladincev se je v konkurenci iz celotnega Posavja uvrstila na 4. mesto.
Vsem sodelujočim se iskreno zahvaljujem za sodelovanje in čestitam za odlične rezultate.